» Home

Szklane oblicze Twojego domu.

Panele szklane to w chwili obecnej TOP-10 nowoczesnych aranżacji wnętrz. Nie ma się co dziwić - są funkcjonalne i niewiarygodnie piękne. Większość projektantów ze względu na niekończące się ich zalety prześciga się wykorzystując szkło w aranżacji pomieszczeń mieszkań i domów. Szkło dodaje wnętrzom blasku i sprawia, że pomieszczenie staje się optycznie większe. Dodatkowo dodaje nutę nowoczesności i stylowego designu. Panele szklane to idealna ozdoba Twojej kuchni, łazienki, salonu czy sypialni.

Panele szklane do kuchni - ekrany kuchenne.

Panele szklane, to popularny element dekoracyjny często stosowany w kuchni. Wypełnia i dekoruje przestrzeń pomiędzy blatem i wiszącymi szafkami. Stanowi idealne wypełnienie w miejscach, w których dotyczczas stosowane były płytki ceramiczne. Takie rozwiązanie zabezpiecza ściany przed zabrudzeniem podczas przygotowywania potraw, ochlapaniem podczas zmywania naczyń oraz chroni przed działaniem wysokiej temperatury i pary.

Produkowane przez nas panele szklane są odporne na działanie wysokich temperatur, nawet przed generującymi bardzo dużo ciepła kuchenek gazowych czy ceramicznych. Dodatkowo szkło odporne jest na działanie wody i detergentów czyszczących. Do utrzymania ich w pełnej czystości potrzeba tylko uniwersalnego płynu do mycia szyb i suchej ściereczki.

Rożnorodność grafiki i zdjęć dostępnych na naszej stronie pomoga zrealizować Twoje pomysły. Najnowszy trend to panele szklane z tłem nawiązującycm do motywów kwiatów, kawy oraz abstrakcji i panoramy miast.

Szkło w łazience? Dlaczego nie.

Kolejnym pomieszczeniem, w którym panele szklane czy obrazy na szkle znajdują swoje zastosowanie to łazienka. Ani wilgoć, która gromadzi się w łazience podczas kąpieli ani pojawiający się w zakamarkach Twojego prysznica czy ścian brud nie wpływa  negatywnie na szkło. Dodatkową zaleta jest montaż paneli szklanych bez użyciu fug, na których gromadzą  się zazwyczaj nieczystości, kurz czy rozwijają się różne mikroorganizmy. Nasze szkło z grafiką możesz zastosować na całej wysokości ściany - jako ścianka dekoracyjna lub jako ścianę wewnątrz kabiny prysznicowej. Wybierając grafikę - krajobraz, góry lub kwiaty sprawisz, że podczas kąpieli poczujesz niewiarygodne doznania otaczającej cię natury lub niewiarygodnych przeżyć z wakacji. Dodatkowo panele szklane stanowią idealne wypełnienie różnego rodzaju wnęk, mogą służyć jako półeczki. Wymarzonym pomysłem do aranżacji Twojej łazienki są motywy roślinne, góry, krajobrazy, wodospady oraz bardziej tradycyjne - imitujące kamienie, bambusy czy teksturę.

A może sypialnia - zaskocz swoją wyobraźnię!!!

Grafika na szkle w formie paneli szklanych idealnie pasuje do wystroju każdej sypialni. Rolą projektanta jest właściwe dopasowanie grafiki do ducha całego wnętrza. Ponieważ sypialnia stanowi miejsce bardzo intymne - przeznaczone tylko dla mieszkańców, można odważyć się na wybór zdjęć, rycin czy grafik bardziej ekspresyjnych, podszytych erotyzmem i seksem. Wybór ich będzie tylko i wyłącznie wyborem uzależnionym od nas samych. Jeśli tego typu grafika nie mieści się w naszych gustach zawsze można wybrać popularne motywy abstrakcji czy pejzaży. Panele szklane można montować jako obrazy w przygotowanych wcześniej wnękach lub na ścianie nad łóżkiem. Nie musimy ograniczać się do klejenia lub wieszania szkła, można nadać większego polotu montując szkło za pomocą specjalnych dystansów, powodując, że obrazy odstają od ściany około 1,5 - 2 cm tworząc niezwykłe wrażenia trójwymiarowości.

Salon - Twoi goście oniemieją!

Nie zapominajmy o salonie czy pokoju gościnnym. W tych miejscach spędzamy największą ilość czasu w większym towrzystwie. Podobnie jak w innych miejscach naszego domu tak i w salonie szkło powinno pasować do aranżacji całego wnętrza. Powinno również idealnie współgrać z innymi głównymi elementami wyposażenia takimi jak kominek, telewizor czy meble. Wybór odpowiedniej grafiki nada wnętrzu większy ton i spowoduje, że Twoi goście nie raz oniemieją z zachwytu. Dodatkowo popularnym podkreśleniem designu wnętrza i miejsca na które najczęściej kierujemy wzrok to umieszczenie panelu szklanego za telewizorem lub na obudowie kominka. Należy jedynie pamiętać o wyborze bardziej stonowanych motywów graficznych, żeby nie zaburzyć stylu wnętrza.