» Home » Colourdesign » O nas

Troszeczkę informacji na nasz temat...

Colourdesign to trend przekazujący komunikat, że wszystko jest możliwe i że warto poszukiwać niezwykłych kompozycji ściennych we wszechświecie możliwości. Stworzyliśmy studio reklamowo - artystyczne, dzięki któremu od wielu lat specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji różnych form dekoracji ściennych. Poprzez artystyczną podróż w dalszym ciągu poznajemy nowe źródła inspiracji.

Dzięki współpracy z młodym zespołem projektantów, fotografików, mistrzów druku oraz dostępem do galerii ponad 30 milionów zdjęć jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa bogatą ofertę wydruków na różnych, dotąd mało znanych w "świecie dekoracji" materiałach.

Proponujemy Państwu wydruki grafik i fotografii na fototapetach, foli samoprzylepnej i naklejkach ściennych po przez niewiarygodne kompozycje na szkle, pleksi, płytach pcv i dibond, aż po tradycyjne obrazy na płótnie canvas naciągnięte na sosnowe ramy.

Drukowane dekoracje Colourdesign są kreowane dla każdego, kto poszukuje tego, co prawdziwe i wyjątkowe. Dla potrafiących docenić to, co dobre i proste z jednej strony oraz luksusowe i szlachetne z drugiej. Miliony przygotowanych dla Państwa grafik oraz nasze pomysły dają nieograniczoną swobodę w wyrazaniu własnej ekspresji i oryginalnych rozwiązań dekoracyjnych.

Wszystkie pomysły, które jesteśmy w stanie dla Państwa zrealizować powstają w drukarniach posiadających najnowocześniejsze obecnie na rynku wielkoformatowe plotery gwarantujące najwyższą dostępną jakość druku.

Nie jest sztuką sprzedać produkt raz, sztuką jest sprawić, by klient wracał po kolejne, sprawdzone juz produkty. Dlatego najważniejszym celem naszej firmy jest zadowolenie kupujących. Staramy sie to osiągnąć poprzez praktyczne rozwiązania techniczne oraz najwyższą jakość naszych produktów jak i usług.

Do każdego projektu oraz potrzeb klienta podchodzimy indywidualnie. Udzielamy również fachowych porad dla klientów, którzy posiadają własne koncepcje i pomysły.

Zapraszamy do współpracy.