» Home

Potęga i magia ściany.

Tradycyjne formy, neutralne kolory, szykowne dodatki składają się na styl wiecznie młody i zawsze atrakcyjny.
Z pewnością urzekający jest wdzięk wnętrz, których głównym atutem jest spokojna harmonia podszyta nutka fantazji.

Najczęściej urządzenie mieszkania to proces, w którym dążymy do stworzenia udanego mariażu piękna i wygody. Trendy wnętrzarskie przechodzą i odchodzą, niezmienna pozostaje nasza potrzeba zapewnienia sobie komfortu, na który składają się zarówno cudowne dekoracje jaki i przyjazny klimat.

Jeśli nie ekscytujesz sie dizajnem i nie kochasz ekstrawagancji, poszukaj inspiracji wśród obrazów na płótnie canvas: prostych i eleganckich, w dobrym guście. One są jak mała czarna i perły: ever green, czyli zawsze modne.

Ten pokój zdominowały obrazy. Neutralne wnętrze jest dla nich właściwie tłem.

Poczuj zgiełk miasta.

Zobacz siebie w środku wielkiego miasta, wsłuchaj się w gwar ulicznych rozmów, zatańcz w rytm ulubionej muzyki! Colourdesign zabierze Cię w podróż marzeń - i nie musisz wychodzić z domu...

Maksymale doładowanie.

Ważna jest masa nowych przyjaźni i szybkość z jaką nauka przechodzi w zabawę. Wykorzystaj okazję do naładowania akumulatorów!

obraz samochód retro

Kosmos - rozpoczynamy manewr dokowania.

Twoje wnętrze zmienia się z Tobą - tak wygląda przyszłość. Lubisz tworzyć nowe rozwiązania? Przygotowaliśmy dla Ciebie kategorię kosmos, która zabierze cię w daleką otchłań.

Szczęście kibica.

Sportowe emocje wymagają komfortowych warunków. Usiądz w wygodnym fotelu zamiast twardej ławki trybuny. Nie będziesz żałował, że zostałeś w domu. Niewiarygodne motywy w kategorii sport.

Światła neonów.

Miasto powoli zapada w sen, ale Ty nadal pracujesz. Nocna cisza sprawia, że Twój umysł funkcjonuje na nowych falach. Usiądz wygodnie na tapczanie, a znajdziesz spokój i komfort. Mnóstwo pomysłów w kategorii miasta.

Reprodukcje - czary współczesnego malarstwa.

Wielu z nas oglądało w muzeach czy galeriach czarujące obrazy znanych i nieznanych malarzy współczesnego świata. Zachwycamy się różnymi kompozycjami, pomysłami czy odwagą twórców. To oni próbowali i w dalszym ciągu próbują idealne odwzorować otaczające nas życie, przyrodę, architekturę, społeczeństwo i ważne momenty historii. Dlaczego więc nie możemy w swoim biurze, mieszkaniu powiesić na ścianie namiastkę dawnych czasów lub obrazów ulubionych twórców. Otóż idealnym rozwiązaniem są efektowne reprodukcje dzieł, które stanowią perfekcyjne rozwiązanie dekoracji ścian i aranżacji pomieszczeń takich jak biura, salony, hotele czy gabinety. Obecnie produkowane obrazy to najnowocześniejsza technika wydruku i najlepszy gatunek płótna. Dzięki temu możliwe jest zrealizowanie dzieł wielkich malarzy i grafików.

Artyzm religii.

Od początku istnienia ludzi na świecie religia stanowiła ważny element życia. Była ona natchnieniem dla malarzy i artystów na ziemi. Również współcześnie, gdzie religia podzielona została na wiele różnych odłamów jest dla większości społeczeństwa odskocznią od rzeczywistości. Piękno obrazów o tematyce religijnej stanowi efektowną dekorację ścian. Można je spotkać praktycznie wszędzie, w mieszkaniach, kościołach, świątyniach, muzeach i we wszystkich miejscach, gdzie hołduje się obrazom świętych postaci religijnych. Proponowane dzieła to prace inspirowane bądź odwzorowujące portrety ważnych postaci życia religijnego oraz miejsca kultu i wiary.