» Home

Idealne pomysły na fototapety.

W chwili obecnej wszystkie sklepy wnętrzarskie prześcigają sie w pomysłach na stworzenie idealnej dekoracji ściennej.  Pomysł to nie wszystko. Pełnię ducha, osobliwości i niewiarygodnych doznań we współczesnej aranżacji wnętrz dodają nam fototapety. Te niewiarygodne wydruki grafiki i zdjęć na różnych materiałach pozwalają aplikować je na ściany w różnych miejscach Twojego domu. Pomysły na ich stworzenie ograniczają się jedynie w wyobraźni projektanta i architekta. Nie ma się co dziwić. Fototapety zmieniają wnętrza w przestrzenie pełne nowoczesności i stylowego design.

Jak przeobrazić wnętrze w łąkę pełną kolorowych doznań? Fototapeta z motywem kwiatów.

Kolejne pory roku zmieniają się błyskawicznie. Czy można zatrzymać czas? Otóż tak, najwyższa pora, aby zastanowić się nad dekoracją ściany motywem kwiatów, polany czy łąki.

Fototapeta - kwiaty to bardzo popularny motyw goszczący na fototapetach w wielu domach. Oczywiście wybór kwiatów jest ogromny. Od powabnych lilii i stokrotek, po przez morze maków i lawendy, a skończywszy na uwielbianych przez dekoratorów dmuchawców i rozgrzanych jak słońce słoneczników. 

Fototapety na ścianę do pokoju dziecka. Jak wybrać tą idealną?

Wszystkie dzieci mają ogromną wyobraźnie i niewiarygodną ilość pomysłów na otaczający je świat. Dlatego każde dziecko marzy o pokoju udekorowanym w postaci ze swoich ulubionych bajek lub komiksów. W bardzo prosty sposób można wyczarować swojemu dziecku bajeczny pokój. Nic prostszego – wystarczy popatrzeć oczami dziecka i wybrać się do świata bajecznych postaci, stworków i księżniczek. Stworzenie bajkowego świata, oczarowanie tęczą jaskrawych kolorów jest bardzo proste. Bajeczne fototapety to również znakomity pomysł na uatrakcyjnienie sali zabaw, przedszkoli czy szkół. Dla nas dorosłych to niewielki wydatek, a dla naszych pociech wielkie emocje i radość. 

Przedpokój - wizytówka domu.

Przestępując próg mieszkania, natychmiast poznajemy pasje i upodobania gospodarzy. Dlatego tak ważne w świecie dekoracji jest pierwsze wrażenie. To ono wymusza u nas emocje i powoduje, że jesteśmy w stanie wyobrazić sobie klimat nowego miejsca. W dalszym ciągu popularnym motywem goszczącym w przedpokojach i holach na całym świecie są fototapety ze zdjęciem śródziemnomorskich uliczek, miast i wsi. Wprowadzają one do wnętrz niepowtarzalne akcenty wizualne przenoszą nas w dawne czasy panowania Imperium Rzymskiego. Dzięki nim czujemy przypływ pozytywnej wakacyjnej energii, która wzmacnia klimat domu.

Dzika natura w salonie.

Nieograniczone możliwości ploterów wielkoformatowych i doskonała jakość druku pozwalają na produkcję fototapet oddających piękno każdego szczegółu. Dlatego motywy przyrody, krajobrazu i natury posiadające mnóstwo detali idealnie prezentują się na ścianach we współczesnej aranżacji mieszkań. Tajemnicze i dzikie zwierzęta na fototapecie wprowadzają do wnętrz nutę dzikości, natomiast motywy krajobrazów i przyrody przenoszą nas w świat spokoju, ciszy i ukojenia. 

Wiosenny powiew - nieograniczone pomysły.

Wiosna to idealny czas nie tylko na porządki, ale również na zmianę wystroju wnętrza. Fototapety w wesołych, żywych kolorach, ozdobione kwiatowymi wzorami, skutecznie obudzą z zimowego snu. Chętnie podpowiadamy jak przeprowadzić sezonową metamorfozę - od wymiany dodatków do aplikacji grafiki na ścianę. Kolorowa i wzorzysta fototapeta odmieni wnętrze nie do poznania - nawet jeśli położymy ją tylko na fragmencie ściany. Znakomicie nadają się do tego także naklejki ścienne i folie samoprzylepne. Pamiętajmy jednak, że przy wyrazistym tle pozostałe elementy wystroju powinny być raczej spokojne, jednobarwne. Inaczej wiosna może nam za bardzo uderzyć do głowy...

Erotyka - zakazany owoc.

Sypialnia to najbardziej osobiste miejsce każdego domu. Bliskie ciału i duszy. Chciałoby się, żeby nastrój sypialni otulał nas jak lekka, puchowa kołderka, która dodatkowo ma czarodziejską moc zdejmowania zmęczenia i trosk, przywracania harmonii. Polecamy modne grafiki i zdjęcia pełne erotyzmu i kobiecych wdzięków - wyczarujesz nimi niezwykły nastrój.

A może zdjęcie? Fototapety prosto z Twojego aparatu.

Producenci rynku dekoracji ściennych oferują niezliczoną ilość gotowych wzorów fototapet. A może zaskoczyć domowników i w miejsce dla Was szczególne zaaranżować nietuzinkową fototapetę ze zdjęciem z Waszego aparatu. To może być idealny pomysł. Można utrwalić na ścianie pamiątkę z wakacji lub zdjęcie z rodzinnego albumu. Teraz to jest możliwe, a powstały efekt doda naszemu pomieszczeniu więcej uroku i piękna. Odpoczynek po ciężkim dniu pracy przy takiej dekoracji przeniesie nas na chwilę do prywatnej oazy wspomnień.